Prekių katalogas

Atsiskaitymas ir pristatymas

 • Atsiskaitymas
  Pirkėjas apmoka už prekes  bankiniu pavedimu arba internetu naudojantis elektronine bankininkyste – tai išankstinis apmokėjimas pasinaudojant Pirkėjo naudojama elektroninės bankininkystės sistema. Pirkėjas, norėdamas pasinaudoti šia apmokėjimo forma, turi būti pasirašęs elektroninės bankininkystės sutartį su vienu  banku. Mokant už prekes šiuo būdu, pirkėjui elektroninės bankininkystės sistemoje sugeneruojamas mokėjimas pagal jo apmokamą užsakymą. Atsakomybė už duomenų saugumą šiuo atveju tenka atitinkamam bankui, kadangi visos piniginės operacijos vyksta banko elektroninės bankininkystės sistemoje. Pardavėjas yra automatiškai informuojamas apie pirkėjo sėkmingą ar nesėkmingą užsakymo apmokėjimą.
  Galimas apmokėjimas pristatymo metų (yra administracinis mokestis 1,5-2,0 €). Šis apmokėjimo būdas negalioja siuntoms per Lietuvos paštą.

   Prekių pristatymo įkainiai:
   užsakomų prekių bendras svoris iki 15 kg,-siunčiame per paštomatus- pristatymas kainuoja nuo 2,5 Eur 
   užsakomų prekių bendras svoris iki 31 kg-siunčiame su DPD- 6-17 Eur
   prekių pristatymas į Kuršių Neriją papildomai kainuoja 20 Eur, nepriklausomai nuo svorio ar sumos.
  Prekių pristatymo kaina priklauso ne tik nuo užsakomų prekių bendro svorio, bet ir nuo tūrio.
  Padarius užsakymą prekių pristatymo kaina Jums bus paskaičiuota automatiškai.
  Užsakytas prekes galima atsiimti patiems antradienį ir ketvirtadienį nuo 18:00 iki 18:30 val. Sudervės g. 17, Avižieniai
  arba
  Gariūnų Verslo parkas Korpusas B, 2 aukštas, sektorius E2, vietos 038-039 nuo antradienįio iki sekmadienio nuo 8:00 iki 13:00 val.       
  Tokiu atveju už prekių pristatymą mokėti nereikės. Jums, renkantis pristatymo būdą, reikia pasirinkti "Atsiimsiu pats"
  Pristatymas su užnešimo/krovos paslauga
  Paslaugos teikimo sąlygos:
  Prekėms, sveriančioms iki 31 kg, užnešimo paslaugos užsakyti nereikia. Tai įeina į pristatymo kainą ir kurjeris užneša prekes iki Jūsų durų;
  Jei bent viena prekė sveria 31 kg ir daugiau (pvz. skalbyklė, televizorius ir pan.), kurjeris tik padeda tokią prekę iškrauti iš automobilio, tačiau nepadeda jos nunešti į pageidaujamą vietą.
  Jei užsakyta prekė yra didelių matmenų ar yra supakuota ant spec. padėklo, nors sveria iki 31 kg, ji taip pat nebus užnešama;
  Prekėms, sveriančioms 31-80 kg iki 200 cm aukščio, užnešimo/krovos paslauga teikiama visoje Lietuvoje;
  Prekėms, sveriančioms 81-120 kg iki 200 cm aukščio, paslauga išimtinais atvejais teikiama tik šiuose miestuose: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Marijampolė, Alytus, Utena, Tauragė, Telšiai;
  Stambiagabaritinių prekių (31-80 kg) užnešimo paslaugos kaina 12,50 € už vieną prekės vienetą.
  Apie šią papildomą paslaugą būsite informuoti ir galėsite ją užsisakyti pateikdami užsakymą;
  Prekės pristatymo su užnešimu terminas gali prailgėti iki 1-5 darbo dienų;
  Prekės užnešimo paslauga suteikiama 8:00-16:00 val. darbo dienomis;
  Prieš atvykdamas, kurjeris informuoja skambučiu arba SMS žinute apie planuojamą pristatymo laiką. 

  Pirkėjas, užsakydamas prekes, įsipareigoja nurodyti prekių pristatymo vietą.
  Prekės pristatomos  Lietuvos Respublikos ir ES šalių teritorijoje. 
  Pardavėjas įsipareigoja pristatyti prekes Pirkėjui Lietuvoje per 2-5 darbo dienas nuo pranešimo apie apmokėjimo įvykdymą gavimo, išskyrus atvejus, kai prekės aprašyme buvo paminėtas individualus prekės pristatymo terminas. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimties atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsdamas susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pristatymo klausimus.
  Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad jei prekės kurjeriui bus perduotos penktadienį, tai Jums bus pristatytos anksčiausiai pirmadienį.
  Apie tai, kad prekės yra Jums išsiųstos (perduotos kurjeriui), būsite informuoti elektroniniu pranešimu. Jei kurjeris per 2 darbo dienas, skaičiuojant nuo elektroninio pranešimo gavimo dienos, nesusisieks su Jumis ir nepristatys užsakytų prekių, prašome informuoti mus apie tai el.paštu info@vezimeliu-kampelis.lt
  Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.
  Primename, kad prekių priėmimo momentu patikrintumėte ar nėra pažeista siuntos pakuotė ar prekė. Pastebėję siuntos pažeidimą, turite pilną teisę nepriimti siuntos ir tai pažymėti krovinio važtaraštyje.
  Taip pat svarbu patikrinti ar gavote tiek pakuočių, kiek nurodyta krovinio važtaraštyje. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad pasirašius ant krovinio važtaraščio be pastabų laikoma, jog perduota siunta yra be defektų ir jokios pretenzijos dėl kurjerio paslaugų nepriimamos.
  Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatomos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.  
  Didelių matmenų  preke (vežimėlis, automobiline kėdutė ir kt/) gali būti siunčiama  neoriginalioje pakuotėje .

  Skaityti daugiau
  Prekių nėra.