Garantijos ir grąžinimas

 •  Prekių   garantija ir grąžinimas

   Prekės savybės ir dydžiai bendrai nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme.
  Gamintojas tam tikroms prekių rūšims suteikia tam tikrą laiką galiojančią daiktų kokybės garantiją, kurios konkretus terminas ir kitos sąlygos nurodomi tokių prekių aprašymuose.
  Tuo atveju, kai Gamintojas tam tikroms prekių rūšims daiktų kokybės garantijos nesuteikia, galioja garantija, numatyta atitinkamų teisės aktų.
  Tais atvejais, kai remiantis teisės aktais konkrečių prekių atžvilgiu nustatomas tam tikras tinkamumo naudoti terminas, Pardavėjas įsipareigoja tokias prekes parduoti  taip, kad būtų suteikta reali galimybė tokiomis prekėmis pasinaudoti iki tinkamumo naudoti termino pabaigos.
  Pardavėjas neatsako už tai, kad  prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl  naudojamo vaizduoklio ypatybių.
  Garantijos galiojimo sąlygos:
  surenkant gaminį pirkėjas laikosi prie gaminio pridėtos surinkimo instrukcijos;
  garantija taikoma prekių kokybės trūkumams, atsiradusiems dėl gamintojo kaltės ir prekės transportavimo pardavėjo transportu.
  Pirkėjas praranda teisę į nemokamą garantinį aptarnavimą šiais atvejais:
  pirkėjas nesilaikė baldų eksploatacijos ir priežiūros taisyklių;
  prekės buvo sugadintos dėl pirkėjo kaltės;

  Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos bei grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ bei ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių patvirtinimo“.

  Norėdamas grąžinti prekę (-es), Pirkėjas turi užpildyti prekių grąžinimo dokumentą ir pateikti jį kartu su kasos kvitų ir grąžinama preke (-ėmis).
  Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:
  • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  • prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  • prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, negalima laikyti esminiais prekės išvaizdos pakeitimais;
  • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
  • grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą (jei jis buvo išduotas) ir užpildytą grąžinimo dokumentą.
  Grąžinamas prekes Pirkėjas gali pristatyti pats adresu Ukmergės 369A, Vilnius, parduotuvė ''Vežimėlių kampelis'', darbo dienomis nuo 11.00 iki 19.00 valandos, šeštadienį nuo 10 iki 15 valandos, iš anksto susiderinus. 
  Kai grąžinama gauta ne ta prekė ir/ar nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja kaip galima greičiau pasiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi analogiškų prekių, jis grąžina Pirkėjui už prekę (-es) ir už prekės (-ių) pristatymą sumokėtus pinigus.

  Jei Jūs nesate 100 % patenkinti savo kokybiška preke, ją galite grąžinti per 14 kalendorinių. Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:
  grąžinama prekė turi būti originalioje, nesuplėšytoje, tvarkingoje pakuotėje (prekės apžiūrėjimui galite perpjauti pakuotės uždarymui skirtas juostas);
  kokybiškų surinktų arba bandytų rinkti baldų grąžinti negalima;
  prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė (gamyklinis brokas), mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekės dalį į tinkamos kokybės prekės dalį arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus;
  prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
  grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo  gauta;
  Pinigai grąžinami tik į kliento nurodytą banko sąskaitą pavedimu už grąžinamas prekes.
  Už mokamas paslaugas pinigai negrąžinami.
  Tinkamos kokybės prekių grąžinimas galimas tik ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ nustatyta tvarka.

  Susipažinkite su sąrašu  prekių, kurios negali būti keičiamos, grąžinamos.
  Vežimėliai priklauso '' antžeminio transporto priemonių'' grupei.

  Jei turite klausimų susijusių su  parduodamų prekių kokybe, garantija ar grąžinimu, prašome kreiptis žemiau nurodytais kontaktais:

   +370 655 54949-internetas
  +370 674 98960-parduotuvė
  info@vezimeliu-kampelis.lt

   

  Prekių nėra.