Prekių katalogas

Dr Brown's plataus kaklelio buteliukas OPTIONS+ 270 ml

 • Kraunamos nuotraukos

  Dr Brown's plataus kaklelio buteliukas OPTIONS+ 270 ml

  Kodas: Dr Brown's-270-Wide-Neck
  1099
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Amžius
  0+mėn
 • Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad patentuota vidine oro cirkuliacijos sistema (anti-colic) apsaugo nuo kolikos simptomų, pilvo pūtimo, atpylinėjimo, padeda išsaugoti vitaminus A, C, E bei lipidus, kurie reikalingi kūdikio sveikam vystymuisi. Padeda virškinti, palaiko geresnį miego režimą.

  Šis Dr Brown's stiklinis buteliukas plačiu kakleliu Options+ yra su patobulinta patentuota vidine oro cirkuliacijos sistema mažinančia pilvo dieglius, atpylinėjimą, atsirūgimą, dujų kaupimąsi organizme, padedančia išsaugoti vitaminus A, C, E bei lipidus kurie reikalingi kūdikio sveikam vystymuisi. Naudodami buteliuką su vidine oro cirkuliacijos sistema (anti-colic) padedate savo vaikui išvengti žarnyno problemų, maistas lengviau virškinamas bei geriau įsisavinami vitaminai. Su minkštu silikoniniu žinduku kurio forma panaši į mamos krūties anatomiją natūralesniam maitimui.

  Be BPA, PVC bei švino.

  Tai yra pirmasis buteliukas, augantis kartu su vaiku. Jis gali būti naudojamas su oro cirkuliacijos sitema (anti-colic) arba be jos. Rekomenduojame buteliuką naudoti su vidine oro cirkuliacijos sistema (anti-colic), bet, vaikui paaugus, kai jis nebejaučia žarnyno negalavimų, ją galima išimti ir buteliuką naudoti be jos. Pienas bėgs sparčiau, o kūdikis pavalgys greičiau.

  Kaip veikia vidinė oro cirkuliacijos sistema (anti-colic): pavertus buteliuką, oras per buteliuko antkaklį patenka į vidinę oro cirkuliacijos sistemą (į vamzdelį) ir pakyla į viršų nepatekdamas į pieną. Piene nesusidaro oro burbuliukų, o buteliuke neatsiranda vakuumo, žindukas nesusitraukia. Kūdikiui patogiau maitintis, nes pienas teka laisvai, kaip iš krūties. Kiekvieno kūdikio valgymo įpročiai yra skirtingi ir individualūs, kuriems neturi įtakos amžius ar ūgis. Atsižvelgdami į individualius poreikius Dr Brown's siūlo skirtingų lygių žindukus su skirtingo pratekėjimo skylutėmis žinduke, kuriuos būtina keisti.

  Žinduką laikas keisti, jeigu maitinant Jūsų kūdikis springsta, jam sunku nuryti, kosėja, pienas valgant bėga iš burnytės, atsisako buteliuko, sunku traukti, ilgiau valgo, vangus ar sudirgęs valgymo metu, maitinamas užmiega. Options+ buteliukams plačiu kakleliu tinka tik Options+ žindukai.

  Tinka vaikams nuo 0 mėnesių.

  Talpa: 270 ml. 

 • Alternatyvios prekės

  760
  895 Sutaupykite 135