Vežimėliai vaikams

 • Kaip išsirinkti vaikišką vežimėlį?
  Vienas svarbiausių prekių, kurias turite įsigyti ruošdamiesi vaikelio auginimui yra vaikiškas vežimėlis ir automobilinė kėdutė. Šiandien, kuomet šių prekių vaikams yra toks platus, gali būti sunku išsirinkti tinkamiausią variantą. Norite, kad vaikiško vežimėlio išsirinkimo procesas būtų kuo lengvesnis? Atkreipkite dėmesį į šiuos patarimus.

  Prieš pirkdami šią prekę, turite atsakyti sau į vieną pagrindinį klausimą: kokio tipo vaikiško vežimėlio jums reikia? Paprastai vaikiški vežimėliai gali būti klasikiniai arba transformuojami, t.y. gulimą padėtį galima pakeisti sėdima. Tad jei ateityje dėl vienokių ar kitokių priežasčių nenorėsite pirkti dar vieno vaikiško vežimėlio, kuriame galėtų sėdėti jūsų vaikas, jūsų dėmesį turėtų patraukti vaikiški vežimėliai, galintys keisti padėtį.
  Rinkdamiesi vaikišką vežimėlį, nepamirškite atsižvelgti ir į savo gyvenamąją vietą. Puiku, jei gyvenate erdviame name – tokiu atveju jums tiks net ir platūs bei sunkūs vaikiški vežimėliai, tačiau, jei gyvenate bute, rinkitės tokį vežimėlį, kuris tilptų į liftą.
  Ratukų dydis – tai dar vienas dalykas, į kurį derėtų atkreipti dėmesį renkantis šią vaikišką transporto priemonę. Vaikiški vežimėliai turi įvairių dydžių ratukus. Ir nors daugelis būsimųjų tėvelių net nesusimąsto, kuo yra svarbus ratukų dydis, dėmesį verta atkreipti į tai, jog tuo atveju, jei ruošiatės važinėti šaligatviais, ar takeliais, kurie bus iškloti plytelėmis, jums puikiai tiks vežimėlis, turintis nedideliu ratukus, tačiau jei didžioji dali jūsų pasivažinėjimų vyks netoli jūsų namų esančiame miškelyje, kuriame esantys takeliai nėra labai geri, rinkitės vaikišką vežimėlį turintį didelius ratus. 

  Vežimėlis 4baby FLEXY
  Kodas: 4baby-Flexy

  Sportinis vežimėlis
  4BABY

  15800
  Vežimėlis Expander ENDURO
  Kodas: Expander-Enduro

   Lopšinis 3 in 1
  EXPANDER

  42120
  Vežimelis 4baby TWINS
  Kodas: 4baby-Twins

   4BABY

  17700
  Vežimėlis 4baby RAPID 2018
  Kodas: 4baby-Rapid-2018

  Sportinis vežimėlis
  4baby

  11100
  Vežimėlis 4baby RAPID PREMIUM 2018
  Kodas: 4baby-Rapid-Premium

  Sportinis vežimėlis
  4baby

  12700
  Vežimėlis Roan EMMA
  Kodas: Roan-Emma

  Lopšinis vežimėlis 2 in1
  ROAN

  35999 - 43999
  Vežimėlis Tutis VIVA LIFE
  Kodas: Tutis-VivaLife

  Vežimėlis lopšinis 3 in 1
  TUTIS

  55900
  Vežimėlis Tutis 3D SPORT
  Kodas: Tutis-3D-Spotr

  Sportinis vežimėlis
  Tutis 

  24500
  26900 Sutaupykite 2400