Pataliukai 7 dalių TuttoLina CUDDLE BEARS

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: TuttoLina-7-Cuddle Bears-21
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Kaina Spalva Kiekis Pirkti
  8500
  Melsva Išparduota. Susisiekite
  Krėminė Išparduota. Susisiekite
  Rožinė Išparduota. Susisiekite
  Šv.pilka
  Į krepšelį 
  Pilka
  Į krepšelį 

  Pataliukai 7dalių
  TuttoLina

  Gamintojas
  TuttoLina
 •  Komplektas iš 7 dalių
  - anklodė 100*135 cm ;
  - užvalkalas 100*135 cm;
  - pagalvė -40*60 cm;
  - užvalkalas 40*60 cm;
  - paklodė;
  - apsaugėlė lovytės viduje 360 cm;
  - tiuline užuolaida - baldakimas.
  Tenkindama tėvelių ir jų mažylių norus, firma TUTTOLINA gamina patalynę iš 100 proc. natūralių medvilninių, hipoalerginių satino medvilnės audinių, malonių liesti vaikams. Šiuolaikiška natūralių medvilninių audinių struktūra leidžia gaminiams padovanoti komfortą ir gerą savijautą Jūsų vaikui. Gaminiai atitinka šiuos standartus: CONFIDENCE IN TEXTILES tested for harmful substances to Oeko-Tex Standart 100.

  Antklodžių ir pagalvių užpildui naudojamas natūralus pluoštas TREVIRA BIOACTIVE, pasižymintis biologiškai aktyviomis savybėmis, kurio paviršius padengtas bakteriostatiška medžiaga su alijošiais - ALOE VERA. Dėl tokio plaušo ir dangos junginio antklodės ir pagalvės tampa antialerginės, įgauna gydomųjų profilaktinių gaminių savybių: neleidžia daugintis mikroorganizmams, yra lengvos, minkštos, aptakios, pralaidžios, turinčios laibai gerų izoliacinių savybių (nepažeidžiamas drėgmės ir šilumos balansas miego metu), palaikoma nuolatinė temperatūra miego metu, stiprinamas miego efektas, pasižymi alergiškiems vaikams būtinomis savybėmis, estetika ir priežiūros paprastumu.
    Gaminiuose su TREVIRA BIOACTIVE pluoštu unikalus sprendimas yra sidabro jonų naudojimas, kurie, stipriai surišti su pluoštu, veikia nuolat šalindami bakterijas iš tekstilės paviršiaus. Į biologiškškai aktyvų TREVIRA pluoštą įvestas aktyvus faktorius, garantuojantis nuolatinį baktericidinį poveikį, kuris neišnyksta nei po skalbimo, nei naudojant gaminį. Antklodė su pagalve buvo įvertintos "Medicinos gaminių" atitikties sertifikatu, išduotu ITB MORATEX. Šiuolaikinis dizainas, aukšta medžiagų, atestuotų remiantis europiniais reikalavimais, kokybė, plati, įvairi ir ryški spalvų gama leidžia gaminiams patenkinti kiekvieno kliento lūkesčius.
  TuttoLino, Lenkija    

    

 • Alternatyvios prekės

  Pataliukai 7 dalių TuttoLina SLEEPING BEAR
  Kodas: Tutolina-7-Sleeping Bear

  Komplektas 7 dalių
  TuttiLina

  8500
  Pataliukai 7 dalių TuttoLina ROYAL COLLECTION
  Kodas: TuttoLina-7-Royal

  Komplektas 7 dalių
  TuttoLina

  8500
  Pataliukai 7 dalių TuttoLina SLEEPING CAT
  Kodas: TuttoLina-7-Sleep.Cat

  Komplektas 7  dalių
  TuttoLina

  8500
  Pataliukai 7 dalių TuttoLina CLOUDS
  Kodas: TuttoLina-7-Clouds

  Komplektas 7 dalių
  TuttoLina

  8500