Prekių katalogas

I CAN šaukšteliai vaikams 2 vnt Red/Blue

 • I CAN šaukšteliai vaikams 2 vnt Red/Blue

  Kodas: I can- spoon Red/Blue-056
  8 
  9  Sutaupykite 1 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Aš galiu pats! Ar jūsų ausyse tai skamba pažįstamai? Galimybė patiems patyrinėti ir išbandyti yra svarbi vaikų gebėjimų ugdymo dalis.
  Kūdikio šaukšto „Aš galiu“ įkūrėjas į tai žiūrėjo rimtai!
  Šis šaukštas yra būtinas visiems vaikams, norint išmokti valgyti savarankiškai.
  „I Can Multigrip“ šaukštas yra gerai patikrintas 2013 m. Švedijos išradimas, palengvinantis vaiko pačių pradėtą ​​valgyti. Pritaikyta mažoms rankoms. Dėl mažo svorio ir daugiafunkcinės funkcijos kūdikis gali suimti šaukštą taip, kaip nori. Pincetai, nykščio, tikslumo, volaro, piršto ir skersinės rankenos yra daug naudingesnė rankena nei „visos rankos rankena“, kaip kviečia visi kiti vaikų šaukštai. Vaikas treniruoja pirštus, o ne ranką ir suteikia intuityvų perėjimą nuo valgymo rankomis.

  Šaukštelyje esanti skylė suteikia didesnį stabilumą nykščio ir rodomojo piršto kontaktui, o jei vaikas to nori, jis gali pradurti nykštį ar smilių, kad būtų galima saugiai suimti.

  Ekspertai sako, kad svarbu, kad valgymas būtų teigiama patirtis nuo pat pradžių. Daugelis vaikų taip pat nori padėti valgyti . Panašiai ir valgymas yra puikus būdas lavinti motoriką, maistas yra gera motyvacija.
  Šaukštą rekomenduojame naudoti kaip pirmąjį žingsnį mokantis maitintis.
  Taip yra dėl to, kad 1-2 metų vaikai dažnai naudoja pincetą ir šis šaukštas sukurtas būtent tam paėmimui .

  Vaikai labiau pasitiki savimi, kai gauna tinkamas priemones, kad galėtų patys atlikti užduotis. Šaukštas yra įrankis, sukurtas vaiko suėmimui ankstyvame amžiuje, leidžiantis vaikui lavinti savo smulkiąją motoriką.
  Su šiais stalo įrankiais yra keletas privalumų, palyginti su stalo įrankiais, kuriuos galima nusipirkti parduotuvėse. Jie apima:
  - stalo įrankiai turi daugiafunkcinę funkciją (leidžiantį laikyti rankeną įvairiais būdais, pvz., Tikslią rankeną, klavišą, skersinę voliarinę rankeną, rankeną nykščiu)
  -‐ mažas svoris.
  -‐ šaukštai pasukti skirtingais būdais
  -‐ skirtingų spalvų stalo įrankiai, todėl valgymo laikas tampa patrauklesne veikla
  Swedija