Prekių katalogas

Dr Brown's buteliukas siauru kakleliu OPTIONS+ 250 ml

 • Kraunamos nuotraukos
 • Dr Brown's buteliukas siauru kakleliu Options+
  Šis Dr Brown's Options+ buteliukas siauru kakleliu yra pirmasis buteliukas, augantis kartu su vaiku. Jis gali būti naudojamas su oro cirkuliacijos sitema (anti-colic) arba be jos. Naudodami buteliuką su vidine oro cirkuliacijos sistema (anti-colic), padedate savo vaikui išvengti žarnyno problemų, maistas lengviau virškinamas bei geriau įsisavinami vitaminai.

  Patentuota vidinė oro cirkuliacijos sistema (anti-colic) mažina pilvo dieglius, atpylinėjimą, atsirūgimą, dujų kaupimąsi organizme. Padeda išsaugoti vitaminus A, C, E bei lipidus kurie reikalingi kūdikio sveikam vystymuisi. Pavertus buteliuką, oras per buteliuko antkaklį teka vidine oro cirkuliacijos sistema ir patenka į viršų (pro vamzdelį eina oras su pienu/mišinuku į tuščią ertmę virš skysčio). Piene nesusidaro oro burbuliukai, o buteliuke neatsiranda vakuumo, žindukas nesusitraukia. Kūdikiui patogiau maitintis, nes pienas teka laisvai, kaip iš krūties.

  Be BPA, PVC bei švino.

  Pakuotėje: 1 buteliukas su vidine oro cirkuliacijos sitema (anti-colic), 1 žindukas (nuo 0 iki 3 mėn.), valymo šepetėlis.

  Tinka vaikams nuo gimimo.

  Talpa: 250 ml.