Prekių katalogas

Čiužinys ovalus Plitex Flex Cotton Oval

 • Kraunamos nuotraukos

  Čiužinys ovalus Plitex Flex Cotton Oval

  Kodas: Plitex Cotton Oval
  80 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Plitex Flex Cotton Oval čiužinys 125х75х10

  Čiužinių užpildai užtikrina teisingą vaiko stuburo formavimąsi.


  Hipoalergiškas! Čiužinių užpildai gavo Vokietijos „Oeko-Texstandard 100“ 1 klasės kokybės sertifikatą (aukščiausią saugos klasę).
  Čiužinys gerai vėdinamas ir greitai džiūsta.
  Nuimamas užvalkalas. Tai yra svarbi sąlyga, į kurią rekomenduojame atkreipti ypatingą dėmesį perkant čiužinį. Nuimamas užvalkalas supaprastins čiužinio priežiūrą ir leis įsitikinti, ar užpildai atitinka deklaruojamą kokybę. „Plitex“ čiužinys turi užtrauktuką iš trijų pusių - tai daug lengviau nuimti ir uždėti. Be to, sluoksniai sujungiami su specialiu aplinkai nekenksmingu Simalfa junginiu. Kompozicija yra vandens pagrindu, bekvapė, saugi vaikui, turi kokybės sertifikatą (Šveicarija).

  Sudėtis:
  Dygsniuotas užvalkalas su didelio tankio natūralios medvilnės viršutiniu sluoksniu.
  Latekso kokoso (10 mm) iš abiejų pusių užtikrina patikimą stuburo atramą. Kokoso sluoksnis yra žinomas dėl savo elastingumo ir ilgaamžiškumo. Turi didesnį stiprumą dėka naujausių gamintojo, bendrovės KO-SI (Slovėnija) technologijų. Rezultatas yra visiškai lygus paviršius per visą tarnavimo laiką. Svarbi savybė: kokoso drožlės priesojamos su 100% natūraliu lateksu!
  Aloe Vera Fiber (80 mm) yra unikali aplinkai nekenksminga naujos kartos medžiaga (Verbeq, Vokietija-Rusija). Jis turi naudingų alavijo savybių, kad sustiprintų imuninę sistemą, kovotų su mikrobais ir palengvintų kvėpavimą.

  Sertifikatai:
  ''Oeko -Tex Standard 100“ A klasės kokybės sertifikatas - aukščiausia naujagimių saugos klasė (Vokietija) 

 • Alternatyvios prekės

  Čiužinys apvaliai/ovaliai lovytei MONIS STYLE
  Kodas: Ciuzinis -transf-Monis Style
  100