Prekių katalogas

Avent Čiulptukai silikoniniai 3+ mėn 2 vnt

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: Av-ciulp-SCF194/05
  11 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  AVENT
  Amžius
  3+mėn
  Gamintojai
  AVENT
 • Philips Avent Soothie Shapes“ čiulptukas suteike vaikui komforto, laikydami mūsų unikalaus vientiso dizaino čiulptuką pirštu.
  „Soothie Shapes“ yra pagamintas iš medicinoje naudojamo silikono ir lengvai plaunamas.
  Skatina natūralų žindymą ir ryšį
  „Soothie Shapes“ šiek tiek skiriasi nuo kitų mūsų čiulptukų. Dėl jo unikalios formos galite įkišti pirštą į čiulptuką ir megzti ryšį su kūdikiu, padėdami jam žįsti. 
  čiulptukas yra simetriškos formos ir, kūdikiui augant, prisitaiko prie jo gomurio, dantų ir dante 
  Lankstus, medicinoje naudojamas silikonas
  Išlaikyti mažylio čiulptukus švarius yra lengva: tiesiog sudėkite juos į sterilizatorių arba panardinkite verdančiame vandenyje.

  Iš medicininio silikono pagamintas čiulptukas yra vientisas, papuoštas mielu meškučiu. Lankstus skydelis patogiai priglunda prie kūdikio veiduko.

  Prieš naudojimą gerai išplaukite, po to sterilizuokite verdančiame vandenyje 5min. arba garų sterilizatoriumi. Atvėsinkite. Laikykite sausame, uždengtame inde. Nepalikite čiulptukų tiesioginėje saulės šviesoje ar sterilizavimo/dezinfekavimo skystyje ilgiau nei nurodyta. Nemerkite į gardėsius - tai gali sukelti dantų ėduonį. Neriškite prie čiulptuko kaspinų , virvelių - vaikas gali pasismaugti.

  Čiulptukai, pagaminti iš bekvapio ir beskonio medicininio silikono, yra labai patvarūs, tačiau čiulptukus būtina patikrinti prieš ir po kiekvieno naudojimo. Jei pažeistas - pakeiskite.

  Saugumo ir higienos sumetimais čiulptuką rekomenduojama keisti po 4 savaičių. Nenaudokite abrazyvinių, antibakterinių valymo priemonių.

  Plastiko sudėtyje nėra BPA. Galiojimo terminas 5 metai nuo pagaminimo datos, kuri nurodyta ant pakuotės. 

  Vientisas silikoninis dizainas
  3–18 mėn.
  Ortodontiniai be BPA
  2 vnt.