Prekių katalogas

Automobilinė kėdutė BRITAX TRIFIX² i-SIZE Blue Marble ZR SB

 • Automobilinė kėdutė BRITAX TRIFIX² i-SIZE Blue Marble ZR SB

  Kodas: Britax TRIFIX² i-SIZE-0449
  31500
  36900 Sutaupykite 5400
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  9-18 kg 

  Gamintojas
  BRITAX - ROMER
 • TRIFIX² i-SIZE pritaikyta vaikams nuo 76 iki 105 cm ūgio.
  Saugi ir lengvai montuojama kėdutė su ISOFIX jungtimis ir Top Tether, o kėdutės optimizuotas sėdimųjų vietų plotas užtikrina, kad augančiam vaikui būtų pakankamai vietos (nuo 15 mėnesių iki maždaug 4 metų). Su unikaliu pažangių saugos funkcijų spektru jūs galite būti tikri, kad jūsų vaikas bus apsaugotas kelionių metu. TRIFIX2 i-SIZE buvo testuojama ADAC (ADAC Online 10/2018). Įvertinimas: „GOOD“ – 2,1.

  Patentuota "Pivot Link" sistema, smūgio metu, nukreipia smūgio jėgą į transporto priemonės sėdynę, o tada į priekį, taip sumažinant galvos ir kaklo sužalojimo riziką.
  "V" formos "Top Tether" diržų nukreipimo sistema apsaugo nuo sėdynės sukimosi ir sumažina vaiko judėjimą į priek,į susidūrimo metu. Dėl savo dvigubų tvirtinimo taškų Jūsų vaikui suteikiamas dar didesnis stabilumas ir saugumas.
  V formos galvos atramos yra specialiai suprojektuotos, kad būtų galima riboti vaiko galvos judesius. V formos galvos atrama užtikrina optimalią apsaugą šoninio susidūrimo atveju, tuo pačiu užtikrinant aukščiausią komfortą. Be to, galvos atlošą ir diržus galima lengvai reguliuoti nuo sėdynės priekio, kad atitiktų Jūsų vaiko ūgį.
  Šoniniai sparnai yra minkšti ir gilūs, jie veikia kaip apsauginis kokonas, kuris padeda sugerti jėgą iš šoninio smūgio, sumažindamas Jūsų vaiko sužalojimų pavojų.
  5 taškų saugos diržai yra saugiausias būdas užtikrinti Jūsų vaiko saugumą automobilinėje kėdutėje, nes jie prilaiko Jūsų vaiką saugioje padėtyje. Susidūrimo metu diržai paskirsto smūgio jėgą 5 taškuose: pečiuose, klubuose ir krūtinės srityje.
  Neopreniniai, minkšti krūtinės paminkštinimai puikiai tinka Jūsų vaiko krūtinei. Jie padeda sumažinti vaiko judėjimą susidūrimo metu, o 5 taškų diržai užtikrina visapusę apsaugą. Juos galima lengvai nuimti skalbimui.
  Jūsų vaiko patogumas kelionės metu yra privaloma, todėl ši automobilinė kėdutė turi 4 reguliavimo pozicijas.
  5 taškų saugos diržų sagtys išlieka priekyje jas atsegus, kad būtų patogiau įsodinti ir prisegti vaiką.
  Patogu, nuimti ir skalbti užvalkalus, nenuimant saugos diržų.

  VISAPUSIŠKAS SAUGUMAS
  Vaikui augant keičiasi ir jo poreikiai, tačiau saugumas lieka svarbiausiu faktoriumi. Todėl TRIFIX2 i-SIZE užtikrina visapusišką saugumą jūsų mažyliui. Dėl didelių šoninių sparnų, SICT technologijos ir V formos atramos jūsų vaikas yra apsaugotas šoninio susidūrimo atveju, o Pivot Link ISOFIX sistema ir Top Tether užtikrina saugumą priekinio susidūrimo atveju.

  LENGVAS MONTAVIMAS
  Dėka ISOFIX ir Top Tether TRIFIX2 i-SIZE ne tik lengva įmontuoti, bet ir vietos automobilio apačioje. ISOFIX jungtys yra inegruojamos į automobilio sėdynes, tad užtikrina maksimalų galimą saugumą.

  Matmenys: 65 x 44 x 54 cm.
  Kėdutės svoris: 10,5 kg.
  Ūgis: 76-105 cm.

  KĖDUTĖS KRYPTIS KELIONĖS METU
  Į priekį atgręžta

  KOKYBĖS STANDARTAS
  Ši kėdutė buvo sukurta, projektuota ir pagaminta Vokietijoje. Patvirtinta tik po daugelio bandymų modernioje katastrofos bandymų patalpoje. Tad garantuojame maksimalų įmanomą saugumą vaikui kelionės metu.