Prekių katalogas

Automobilinė kėdutė BRITAX DUALFIX M i-SIZE Graphite Marble ZS SB

 • Automobilinė kėdutė BRITAX DUALFIX M i-SIZE Graphite Marble ZS SB

  Kodas: Britax DualFix M i-Size-Graphite Marble
  45600
  54500 Sutaupykite 8900
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Preliminarus pristatymo terminas : 2 - 7 d. d.
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  5-18 kg 

  Gamintojas
  BRITAX - ROMER
 •  
  DualFix M i-Size
  automobilinė kėdutė atitinka vaiko poreikius nuo 3 mėn iki 4 metų (105 cm). 360 laipsnių kampu besisukanti kėdutė suteikia tėvams ir vaikams aukščiausią komfortą ir gali būti naudojama atsukta prieš ir pagal važiavimo kryptį.

  DualFix M i-Size nustebins jus savo puikiomis charakteristikomis, bei apdovanojimais įvertintu dizainu. Maksimalus saugumas bei stilingas dizainas viename!

  Tinka nuo 3 mėnesių iki 4 metų | nuo 61 iki105 cm | iki 18 kg
  Ilgalaikis komfortas jums ir jūsų vaikui!

  Nors kūdikių automobilinės kėdutės yra lengvas ir nešiojamas variantas pirmuosius mėnesius vaiko gyvenimo, bet kai kūdikia paauga, jums gali tekti naudoti automobilio sėdynę, kuri lieka mašinoje. Tik išbandę įvertinsite 360 laipsnių sukimąsi, kuris suteikia galimybę lengvai pasukti ir pritaikyti savo vaiką sėdynėje. Tinka vaikams nuo 61 cm ūgio, DUALFIX M i-SIZE suteikia 12 atlošo padėčių - atlošus į priekį ir į galą, bei reguliuojamą atsitraukimo juostą, skirtą iki 4 metų.
   SAVYBĖS
  Reguliuojamo aukščio kojelė. Speciali kojelė užtikrina papildomą automobilinės kėdutės stabilumą kelionės metu, bei sumažina sukimosi judesius avarijos atveju. Atraminę kojelę galima reguliuoti pagal savo automobilio sėdynės aukštį. Patogus tvirtinimo indikatorius parodys kai atraminė kojelė teisingai bei tvirtai pritvirtinta prie pagrindo.
  Paprastai bei greitai nuimami užvalkalai.
  Sukasi 360 laipsnių kampu, todėl automobilinę kėdutę lengva persukti į kitą pusę, nuimti bei uždėti.
  Reguliuojama atbulinės eigos juosta.
  Šoninio smūgio apsauga (SICT). Apsauga nuo šoninių smūgių - gilios, mikštos šoninės apsaugos ir SICT technologija, nuimama naudojimui tik šone, arčiausiai durų.
  "Britax Römer Pivot Link" ISOFIX sistema. Patentuota Pivot Link ISOFIX" sistema nukreipia smūgio jėgą žemyn, į automobilinę sėdynę, o po to į priekį, taip sumažinant vaiko galvos bei kaklo sužalojimo pavojų.
  Kelios skirtingos atlošimo pozicijos vaiko komfortui kelionių metu.
  Gilūs bei minkšti šoniniai padeliai.
  V formos galvos atrama. Specialiai sukurta vaiko galvos judesiams valdyti, užtikrina optimalią šoninio smūgio apsaugą smūgio metu ir tuo pačiu užtikrina maksimalų komfortą.
  Minkšti neopreno skydeliai ant saugos diržų. Puikiai tinka vaiko krūtinei bei sumažina vaiko judėjimą smūgio atveju. Galima nuimti bei skalbti.
  5 taškų saugos diržai, išlaiko vaiko kūną taisyklingoje bei saugioje padėtyje.
  Medžiagos: putplastis, tekstilė, plastikas, metalas.
  Garantija: 24 mėnesiai.

  ĮRENGIMAS
  Tvirtinama ISOFIX sistema papildomai naudojant atraminę kojelę

  APSAUGA NUO SMŪGIŲ
  Gili, mikšta apsauga nuo šonionių smūgių
  Pivot Link sistema, sumažinanti judėjimą į priekį
  Krūtinę apsaugančios pagalvėlės, sumažinančios judėjimą į priekį
  Lanksti šoninių smūgių apsauga (SICT)
  Atraminė kojelė

  SAUGOS DIRŽAI
  5-taškų saugos diržai

  SĖDYNĖ
  Reguliuojamo aukščio galvos atrama ir viena ranka reguliuojami saugos diržai
  Multipozicinis atlošas

  TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS
  Matmenys: 48 x 44 x 74 cm
  Kėdutės svoris: 15 kg
  Svorios klasė: 9-18 kg
  Grupė: 1

  Pasitikrinti saugumą - kasdien
  Jūsų vaiko saugumas yra mūsų pagrindinis prioritetas. Štai kodėl nėra jokio kompromiso, kai kalbama apie saugumą. Mūsų vidaus standartai yra griežtesni nei dabartinio standarto ECE R129 (i-Size). "DUALFIX M i-SIZE" įrengta daugybė novatoriškų saugos funkcijų: pvz., Optimizuota šoninio smūgio apsauga SICT viduje, įdiegta specialiu plieniniu elementu sėdynės viduje. Arba mūsų patentuota "Pivot Link ISOFIX" sistema. Tai užtikrina, kad jūsų vaikas yra gerai apsaugotas kiekvienu nelaimingu atsitikimu, nesvarbu, ar jis yra iš priekio, ar iš nugaros. Tai vienas dalykas, į kurį galite pasikliauti.

  Kokybė - Pagaminta Vokietijoje
  Manome, kad produktų kūrimas ir gamyba turėtų būti kuo arčiau. Štai kodėl mūsų "DUALFIX M i-SIZE" buvo visiškai sukurta, suprojektuota ir pagaminta Vokietijoje. Ir tai buvo patvirtinta tik po daugelio bandymų mūsų modernioje avarijų bandymų patalpoje. Taip mes galime garantuoti geriausią mūsų klientų kokybę. Tai taikoma ne tik sėdynių dalims, bet ir dangčiams bei audiniams, kurie visi yra gaminami Europoje. Visa tai užtikrinsite, kad jūsų ir mūsų vaikai visada būtų saugūs kelyje.

  Ši vaiko kėdutė turi būti pritvirtinta prie jūsų automobilio ISOFIX tvirtinimo taškų. ISOFIX yra standartinė prijungimo taškų sistema, naudojama beveik visuose automobiliuose. Tai užtikrina saugų ir tvirtą ryšį tarp vaiko automobilio sėdynės ir automobilio. DUALFIX M i-SIZE specifiniai reikalavimai - saugus montavimas atliekamas naudojant atraminę koją, kad būtų užtikrintas optimalus stabilumas. Mūsų "i-Size" automobilio sėdynės tinka visoms "i-Size" patvirtintoms sėdimosi vietoms.  
   

 • Alternatyvios prekės

  Automobilinė kėdutė BRITAX DUALFIX M i-SIZE Indigo Blue
  Kodas: Britax DualFix M i-Size-0418

  5-18 kg 

  42500
  53900 Sutaupykite 11400
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Automobilinė kėdutė BRITAX DUALFIX² R Black Ash
  Kodas: Britax DUALFIX² R Black Ash

  5-18 kg 

  39500
  55500 Sutaupykite 16000
  Prekė išparduota. Susisiekite