Prekių katalogas

Automobilinė kėdutė BRITAX ADVANSAFIX IV R Blue Marble ZS SB

 • Automobilinė kėdutė BRITAX ADVANSAFIX IV R Blue Marble ZS SB

  Kodas: Britax Advansafix IV R Blue Marble ZS SB
  323 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  9-36 kg

  Gamintojas
  BRITAX - ROMER
  Spalva
  Mėlyna
 • ADVANSAFIX IV R buvo sukurta taip, kad vaikai nuo 9 iki 36 kg galėtų keliauti saugiau ir patogiai – idealu kiekvienai šeimai. Dėka funkcijos FLIP&GROW, vaikui augant, jūs galite lengvai pereiti iš integruoto 5 taškų į 3 taškų diržą keliais paprastais žingsniais.

  SAUGUMAS
  Britax prioritetas – kiekvieno vaiko saugumas. Todėl ADVANSAFIX IV R orientuojasi į pažangias saugos priemones, kad skirtingo amžiaus vaikai būtų maksimaliai apsaugoti kelionių metu. 3 taškų diržo apsauga ir SecureGuard palaiko optimalią diržo padėtį virš dubens kaulų, taip sumažinas pilvo sužeidimų pavojus. SICT sistema ir V formos galvos atrama užtikrina apsaugą šoninio smūgio atveju.

  KOMFORTAS
  Su ADVANSAFIX IV R augti dar smagiau! Dėka funkcijos FLIP&GROW galite periti iš integruoto diržo į automobilį į 3 taškų saugos diržą, kuomet vaikas pasiekia 15 kg svorį (daugiausia 18kg). Papildomas minkštas pamušalas ir EasyRecline su trimis reguliuojamomis atlošo pozicijomis, skirtas įvairaus amžiaus vaikams, užtikrina, kad kiekviena kelionė bus maloni ir patogi.

  TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS
  Matmenys: 60 - 83 x 44 x 47 cm.
  Kėdutės svoris: 11 kg.
  Svorio klasė: 9 – 36 kg.

  KĖDUTĖS KRYPTIS KELIONĖS METU
  Į priekį atgręžta

  KOKYBĖS STANDARTAS
  Ši kėdutė buvo sukurta, projektuota ir pagaminta Vokietijoje. Patvirtinta tik po daugelio bandymų modernioje katastrofos bandymų patalpoje. Tad garantuojame maksimalų įmanomą saugumą vaikui kelionės metu.